РЕМОНТ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ АВТО І ПРИЧЕПІВ

Вантажні автомобілі призначені для роботи в складних умовах і з великим навантаженням. Підвіска і рульове управління піддаються величезним механічним впливам при русі по регіональних дорогах України. Тому без своєчасного обслуговування ходової частини успішна експлуатація транспорту просто неможлива.

Як ми виконуємо ремонт ходової частини

«TІР Сервіс Полтава» виконує поточний і капітальний ремонт ходової частини авто і причепів у місті Полтава. Наша СТО обладнана новітніми діагностичними системами і спеціальним обладнанням. Працівники нашого сервісу в короткі терміни зроблять ТО ходової частини вантажних автомобілів і нададуть консультацію щодо подальшої її експлуатації. Ремонт ходової частини та діагностика передньої або задньої підвіски є дуже актуальною послугою для власників вантажних автомобілів, оскільки вантажопідйомність авто може у багато разів перевищувати його власну масу, і при цьому підвіска повинна забезпечувати безаварійне переміщення і плавність ходу з комфортними умовами для водія при всіх режимах завантаження.Якщо з’явилося биття рульового колеса, сторонній гуркіт, скрегіт або інші неприродні звуки, то це є тривожним знаком для водія і приводом для негайного звернення на станцію ТО.

Своєчасне звернення до «TІР Сервіс Полтава» дозволить уникнути додаткових проблем з підвіскою і гарантує тривалу експлуатацію Вашого автомобіля.