РЕМОНТ ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ

Система вприску дизельного палива вважається найскладнішою частиною автомобілю, яка потребує регулярного огляду і заміни витратних матеріалів. У свою чергу, дизельні двигуни, в силу своєї конструктивної особливості, без належного догляду за паливною системою можуть зіткнутися з серйозними проблемами. Однією з найбільш вразливих частин дизельного двигуна є форсунки, які в обов’язковому порядку повинні регулярно тестуватися. Також проблематичними бувають і паливні насоси, але їх вчасна діагностика і ремонт дозволять позбутися проблем, не пошкодивши інші системи двигуна. Діагностику та ремонт форсунок, ПЛД-секцій, насос-форсунок треба проводити на спеціальних стендах з використанням спецобладнання.
Визначити злам паливної системи можна за такими ознаками:

  • З’явилися труднощі при запуску двигуна;
  • З’явилися сторонні шуми;
  • З’явилася підвищена витрата палива та ін.

Деякі відхилення можуть бути легко визначені за зовнішніми проявами, але ми радимо пам’ятати про те, що навіть один недолік може бути частиною цілого комплексу проблем. Тому ми наполегливо рекомендуємо не довіряти свою техніку невідомим СТО, а вибирати СТО з хорошим спеціальним обладнанням, яке чітко зможе визначити проблему в сучасних паливних системах.

«ТІР Сервіс Полтава» проводить діагностику і ремонт різних паливних систем усіх моделей. У нас Ви завжди зможете отримати відповідний сервіс для авто: Merсedes-Benz, Volvo, Daf, Man, Renault, Iveco, Scania та ін. до стандарту Євро-6.