Ремонт КПП вантажних автомобілів

ТОВ «ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА» пропонує комплексний ремонт КПП вантажних автомобілів  усіх марок і моделей. Ми маємо досвідчених майстрів, сучасне обладнання та широкий спектр запчастин, що дозволяє нам якісно та швидко відремонтувати вашу КПП.

Що ми пропонуємо:

 • Діагностика КПП
 • Зняття та розбирання КПП
 • Дефектування КПП
 • Заміна зношених деталей
 • Ремонт валів та шестерень
 • Регулювання КПП
 • Збирання та встановлення КПП
 • Гарантія на всі роботи

Переваги:

 • Досвідчені майстри
 • Сучасне обладнання
 • Широкий спектр запчастин
 • Гарантія на всі роботи
 • Швидкий та якісний ремонт

Вартість:

Вартість ремонту КПП залежить від марки та моделі КПП, а також від складності поломки.

Звертайтесь до нас!

ТОВ “ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА”:
Телефони:
+38 (095) 60 454 60
+38 (068) 60 454 60
+38 (093) 60 454 60
+38 (073) 60 454 60
Телефон довіри:
+38 (099) 77 668 05
Email: admin@tirservicepoltava.com
Адреси:
м. Полтава: вул. Заводська, 3, м. Полтава, Полтавська область, 36000
м. Решетилівка: вул. Полтавська, 100а, м. Решетилівка, Полтавська область, 38400
с. Супрунівка: 331 км автодороги Київ – Харків, с. Супрунівка, Полтавська область, 38714

Ознаки несправності КПП:

 • Складне перемикання передач
 • Шум під час роботи КПП
 • Витікання масла з КПП
 • Вібрація при рушанні з місця
 • Відсутність передач

При виявленні будь-яких з цих ознак рекомендується негайно звернутися на СТО для діагностики та ремонту КПП.

Пам’ятайте:

 • Своєчасний ремонт допоможе вам уникнути більш серйозних поломок і дорогого ремонту в майбутньому.
 • Не ігноруйте ознаки несправності КПП, адже це може призвести до небезпечних ситуацій на дорозі.

Звертайтесь до ТОВ «ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА» – ми гарантуємо якісний ремонт КПП

Ремонт КПП вантажних автомобілів є одним з найбільш проблематичних в ремонті агрегатів автомобіля. Через складність механізму. Його ремонт вимагає дуже ретельного і професійного підходу. Об’єктивно – ремонт КПП практично неможливо провести в так званих «гаражних умовах».

У випадку з вантажними автомобілями це просто неможливо, так як для цього потрібна наявність гідравлічного преса, і бажано 60-тонного, а також спеціальних знімачів і інструментів для зняття підшипників і шестерень.

Більшість деталей в коробках передач мають так звану «гарячу посадку». Для таких випадків потрібні спеціальні нагрівальні печі, щоб уникнути зміни структури металу.

Процес регулювання також є важливою частиною при усуненні неполадок в коробках. Під час складання КПП ми використовуємо різні регулювальні пристосування.

Ремонт КПП автоматичних і механічних

Роботи будуть проведені фахівцями високої кваліфікації з використанням сучасного обладнання і оригінальних запчастин, і різних витратних матеріалів. Обов’язковою є попередня комплексна діагностика для виявлення всіх прихованих і явних неполадок.

Етапи ремонту КПП:

 • Демонтаж коробки, за допомогою спеціального обладнання;
 • Розбирання на стендах за допомогою знімачів та іншого спеціального устаткування;
 • Очищення деталей від частинок бруду і опадів;
 • Дефектування;
 • Відповідно сама заміна пошкоджених або зношених деталей;
 • Збірка;
 • Монтаж відремонтованої коробки з регулюванням і калібруванням лаштунки.

Етапи ремонту Коробки Передач

1. Демонтаж Коробки Передач

Перший крок у ремонті коробки передач – це зняття її з автомобіля. За допомогою спеціалізованого обладнання і інструментів проводиться відключення та зняття коробки.

2. Розбирання на Стендах

Після зняття, коробка передач розбирається на спеціальних стендах за допомогою знімачів і іншого спеціального устаткування. Це дозволяє механікам отримати доступ до всіх компонентів для детального огляду та ремонту.

3. Очищення Деталей

Усі деталі коробки передач піддаються очищенню від бруду, масла і інших забруднень. Чистка забезпечує ефективну роботу та довговічність відремонтованої системи.

4. Дефектування

Проводиться дефектування всіх компонентів для визначення пошкоджень та зносу. Точна діагностика дозволяє виявити причини поломок та визначити обсяг робіт.

5. Заміна Пошкоджених Деталей

Пошкоджені або зношені деталі коробки передач замінюються на нові або відновлені. Забезпечується повне відновлення працездатності системи.

6. Збірка

Після заміни деталей виконується процес збірки коробки передач. Кожна деталь розташовується на своєму місці відповідно до технічних вимог.

7. Монтаж та Регулювання

Відремонтована коробка передач монтується на місце та піддається регулюванню і калібруванню лаштунки. Це гарантує правильну роботу та оптимальний обсяг передач.

8. Заключний контроль та видача Клієнту

Завершальний етап ремонту включає контроль кожної деталі та параметрів роботи коробки передач. Після успішного заключного контролю, автомобіль видається власнику, готовий до подальшої експлуатації.

Ці етапи ремонту забезпечують високу якість та ефективність роботи коробки передач вантажного автомобіля.

Ремонт будь-якої складності ми робимо на таких марках авто як: Merсedes-Benz, Volvo, Daf, Man, Renault, Iveco, Scania та ін.

Структура КПП: деталі та агрегати

Коробка передач вантажного автомобіля – це складна система, що складається з різноманітних деталей та агрегатів. До основних компонентів можна віднести шестерні, вал, вилку перемикання передач, підшипники та інші елементи, які спільно забезпечують правильну роботу передач.

Найпоширеніші поломки КПП

Найчастіше, поломки КПП вантажних автомобілів пов’язані зі зносом або пошкодженням підшипників, зубчастих коліс та синхронізаторів. Також часто можуть виникати проблеми з роздавальними коробками, мостами, або іншими елементами, що взаємодіють з передачами.

Діагностика КПП: ключ до вчасного ремонту

Для уникнення серйозних поломок та збереження коробки передач в найкращому стані, важливо проводити регулярну діагностику. Вчасна ідентифікація проблем дозволяє уникнути складних та витратних ремонтів.

Ремонт КПП механічних та АКПП автоматичних

«ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА» займається як ремонтом автоматичних, так і механічних коробок передач. Від зняття та демонтажу до монтажу та відновлення, наші фахівці володіють необхідними навичками для роботи з будь-яким типом коробок передач.

Вартість ремонту та ціноутворення

Ремонт КПП може варіюватися в залежності від обсягу робіт, типу поломки та марки автомобіля. Ціна на ремонт коробки передач вантажного авто також може бути визначена видом коробки – автоматичною або механічною.

Пам’ятка з догляду за КПП

 1. Регулярна заміна масла: Проводьте заміну масла в КПП відповідно до рекомендацій виробника.
 2. Уникайте перевищення навантаження: Уникайте перевищення вантажопідйомності та робіть перевантаження поетапно.
 3. Уважне використання передач: Уникайте різких перепадів швидкості та дотримуйтесь оптимального режиму обертань для кожної передачі.

Вчасна діагностика, професійний ремонт КПП та уважний догляд за КПП гарантують довговічність та надійність коробки передач вантажного автомобіля.