РЕМОНТ ЕЛЕКТРОСИСТЕМ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ

У сучасному світі вантажні автомобілі мають складні електричні системи. Основною причиною цього стали більш високі вимоги до безпеки автомобіля і його комфортного пересування.

Від справності електроустаткування залежить безпека і довговічність майже всіх деталей вантажівки. Система запуску, запалювання, подачі палива залежать від того, як добре працює електрична система. Її несправність не дасть нормально функціонувати контрольно-вимірювальним системам.

В автомобілі основними джерелами електроживлення є акумуляторні батареї, що перетворюють хімічну енергію безпосередньо в електроенергію, і генератор, який перетворює механічну енергію в електроенергію.

Поширеною причиною несправності електросистеми є окислення та механічне пошкодження, яке порушує цілісність електроланцюгів. Коли не працює хоча б один елемент системи, вже не можна гарантувати надійну роботу транспортного засобу.

Ремонт електрообладнання є дуже складним процесом. Щоб визначити причину несправності, потрібна діагностика всієї системи. Компанія “ТІР Сервіс Полтава” виконує ремонтні роботи електросистем вантажівок, спецтехніки і причепів будь-якої складності в Полтаві. Великий досвід роботи і наявність оригінальних діагностичних систем дає нам можливість виконувати ремонт вантажних автомобілів, автобусів, спецтехніки багатьох виробників. Всі роботи проводяться висококваліфікованими електриками з великим досвідом за допомогою новітнього комп’ютерного обладнання.

У Полтаві ми унікальні. Ремонтні роботи такого рівня більше не проводить жодна СТО.

У нашому сервісі можна замовити послугу – виклик електрика на місце поломки транспортного засобу по Полтаві та області.

Телефонуйте, щоб дізнатися більш детальну інформацію про наші послуги.