КЛІМАТИЧНІ СИСТЕМИ WEBASTO І EBERSPACHER

До приходу холодів в нашій країні у водіїв постає питання про те, що потрібно переконатися в працездатності автономних опалювачів. Вони були придумані, щоб при холодній погоді безпроблемно запускати двигун і забезпечувати комфортний температурний режим всередині салону. Прогріваючи двигун, перед тим як його запустити, Ви економите витрати палива і одночасно зменшуєте надмірний знос кривошипно-шатунного механізму, так як старт проводиться при прогрітому до необхідної температури двигуні. Для вантажівок, що виконують тривалі поїздки, обігрівачі є обов’язковим елементом, тому що водії не тільки працюють, але й відпочивають в кабіні свого транспортного засобу, і, таким чином, проводять в ньому більшу частину часу. Обігрівач безперечно позитивно позначається на роботі водія, створюючи приємний клімат всередині і не даючи можливості застудитися або переохолодитися, тим самим оберігаючи здоров’я водія.

Для забезпечення безперебійної роботи автономних опалювачів необхідно використовувати якісне паливо, робити планову діагностику, вчасно обслуговувати і, при необхідності, ремонтувати їх.

“ТІР Сервіс Полтава” надає можливість купити і встановити автономні опалювачі Вебасто, Ебершпрахерта, запчастини до них разом з витратниками на будь-який промисловий транспорт.

Наші професіонали зроблять роботи будь-якої складності, пов’язані з ремонтом опалювачів, а саме:

  • Діагностика, установка і обслуговування;
  • Зчитування кодів помилок ЕБУ;
  • Ремонт електричних частин;
  • Перевірка системи подачі палива;
  • Розблокування;
  • Перевірка повітропроводів на герметичність і цілісність;
  • Очищення обігрівача і сітки випарника.

Ви завжди можете отримати консультацію від нас. Телефонуйте нам за більш детальною інформацією.