ШИНОМОНТАЖ І ПРОДАЖ АВТОШИН

Наша компанія надає послуги в сфері продажу, заміни, а також ремонту неполадок автомобільних шин. Завдяки обладнанню, яке було придбано в Європі, багаторічному стажу і команді професіоналів «ТІР Сервіс Полтава» будуть вирішені будь-які питання в даній сфері. Ви завжди зможете звернутися до наших консультантів і підібрати якісні шини для свого автомобіля. Так само Ви завжди зможете встановити їх у нас на сервісі.

При великих пробігах автомобілів дуже частим явищем буває знос, розбалансування, і пошкодження автошин. Ми надаємо послуги з ремонту та заміни коліс. Для цього автомеханіки знімають колесо, відправляють його на балансувальний стенд. Процес балансування досить простий: спочатку колесо повністю промивається і очищується для точного визначення проблемного місця, далі поміщається на стенд і комп’ютер визначає на якій ділянці диска варто додати вантаж певної ваги. У свою чергу, це запобігає зносу ходової частини автомобіля і знос самої шини.

У разі ж проколу, освіти гриж або ж пробоїн, дуже часто власники авто вважають, що з шиною можна розпрощатися, але, на щастя, це не так – «ТІР Сервіс Полтава» пропонує послуги відновлення гуми будь-яких складнощів, у тому числі і нарізка протектора. Найголовніше, що наша компанія дає гарантію на всі виконані роботи.