Роботи зі зварювання металів

ТОВ «ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА» пропонує послуги зварювання металів будь-якої складності. Ми маємо досвідчених зварювальників, сучасне обладнання та широкий спектр зварювальних матеріалів, що дозволяє нам якісно та швидко зварити будь-які металеві конструкції.

Що ми пропонуємо:

 • Зварювання чорних та кольорових металів
 • Зварювання тонколистового та товстолистового металу
 • Зварювання труб
 • Зварювання арматури
 • Зварювання чавуну
 • Зварювання алюмінію
 • Зварювання нержавіючої сталі
 • Зварювання міді
 • Зварювання латуні
 • Зварювання бронзи
 • Зварювання титану
 • Виготовлення металоконструкцій
 • Ремонт металоконструкцій

Переваги:

 • Досвідчені зварювальники
 • Сучасне обладнання
 • Широкий спектр зварювальних матеріалів
 • Гарантія на всі роботи
 • Швидкий та якісний ремонт

Вартість:

Вартість зварювання залежить від виду зварювання, товщини металу, складності роботи та інших факторів.

Звертайтесь до нас!

ТОВ “ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА”:
Телефони:
+38 (095) 60 454 60
+38 (068) 60 454 60
+38 (093) 60 454 60
+38 (073) 60 454 60
Телефон довіри:
+38 (099) 77 668 05
Email: admin@tirservicepoltava.com
Адреси:
м. Полтава: вул. Заводська, 3, м. Полтава, Полтавська область, 36000
м. Решетилівка: вул. Полтавська, 100а, м. Решетилівка, Полтавська область, 38400
с. Супрунівка: 331 км автодороги Київ – Харків, с. Супрунівка, Полтавська область, 38714

Зварювання – це складний процес, який вимагає спеціальних знань, навичок та обладнання. Тому довіряти зварювання металів слід лише досвідченим фахівцям.

Звертайтесь до ТОВ «ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА» – ми гарантуємо якісне зварювання ваших металевих конструкцій!

Роботи зі зварювання металів сьогодні є дуже актуальними. Іноді зварюванню не приділяють належної уваги, хоча ремонт є більш економним варіантом, ніж придбання нового елемента. Наприклад, маленьку тріщину можна відремонтувати шляхом плавильного зварювання і зовсім не потрібно купувати нову деталь. Даний спосіб є більш економічний та вигідний.

Зварювання металів: ремонт та відновлення автомобільного кузова.

Автомобільний кузов постійно піддається різноманітним впливам, включаючи механічні пошкодження та корозію. Для відновлення та забезпечення надійності кузова важливо вчасно виконувати роботи ремонта використовуючи зварювання металів.

Зварювання авто: основні послуги.

 • Зварювання днища та порогів. Заміна деталей, які піддаються зносу або корозії, є важливим етапом у ремонті авто. Зварювання днища та порогів дозволяє відновити структурну цілісність кузова.
 • Зварювання арок та східниць. Частіше за все, арки та східниці авто потребують уваги через вплив вологи та солі на дорогах. Заміна цих елементів гарантує захист від подальших ушкоджень.
 • Зварювання глушника. У разі пошкодження або корозії глушник втрачає свою ефективність. Зварювання глушника дозволяє відновити його функціональність.

Різновиди зварювання.

 • Газозварка. Газозварка використовує газовий пальник для нагрівання металу і додавання розплавленого матеріалу. Застосовується для товстих і важких металевих конструкцій.
 • Електрозварка. Електрозварка використовує електричний струм для створення дуги між електродом і металевою поверхнею. Цей метод дозволяє точно контролювати процес та використовується для тонких листів та дрібних деталей.
 • Зварка Аргоном. Зварка аргоном використовує аргон для захисту дуги від зовнішнього середовища. Цей метод ідеально підходить для робіт із нержавіючою сталлю та алюмінієм.

ТІР Сервіс Полтава” крім інших послуг займається зварювальними роботами алюмінію, нержавіючої сталі і чавуну. Дані види сплавів так чи інакше використовуються в автомобілях.

Ми виконуємо такі види зварювання:

 • Алюмінію і алюмінієвих виробів широкого використання (аргонова);
 • Нержавіючої сталі (аргонова, напівавтоматична, покриття електродами);
 • Чавуну (аргонова, ручне покриття електродом).

Зварювання алюмінію.

Зварювання алюмінію відзначається своєрідними труднощами через високу теплопровідність цього матеріалу. Найчастіше використовується метод TIG (газово-тунгстенова дугова зварка), що дозволяє точно контролювати дугу та забезпечує чистий та естетичний шов з’єднання алюмінієвих деталей.

Зварювання нержавіючої сталі.

Нержавіюча сталь, завдяки своїм властивостям, є популярним матеріалом у автомобільній промисловості. Метод TIG-зварювання є найефективнішим, оскільки забезпечує високу якість з’єднання і відсутність окислення. Перед зварюванням важливо очистити поверхню від окисів за допомогою спеціальних агентів.

Зварювання чавуну.

Чавун відомий своєю високою крихкістю та тугоплавкістю. Для зварювання чавуну найчастіше використовується метод арочної зварки. Однак, слід мати на увазі, що зварка чавуну може бути викликана важкістю забезпечення рівномірного нагріву та швидкої охолодження зварених областей.

Ми використовуємо універсальні зварювальні апарати, які дозволяють проводити вище зазначені види зварювання.

Протикорозійна обробка зварених частин автомобіля.

Важливість протикорозійної обробки

Після зварювання металевих частин автомобіля особливо важливо вжити заходів для запобігання корозії. Зварні шви стають особливо вразливими до впливу негативних факторів, таких як волога, сіль на дорогах та інші агресивні середовища.

Етапи протикорозійної обробки

1. Механічне оброблення:

Після завершення зварювання рекомендується провести механічне оброблення поверхні, щоб видалити залишки шлаку, окисів та інших забруднень.

2. Очищення та дегреазація:

Важливо докладно очистити зварений шов від всіх забруднень, використовуючи спеціальні засоби для дегреазації. Це забезпечить якісне нанесення антикорозійних засобів.

3. Нанесення антикорозійних засобів:

Використовуйте високоякісні антикорозійні матеріали, такі як грунтовки та спеціальні емалі. Застосовуючи їх на зварений шов, ви утворите захисний шар, який запобігає контакту металу з агресивними середовищами.

4. Підготовка до фарбування:

Якщо планується подальше фарбування автомобіля, важливо використовувати грунтовку, яка готує поверхню до нанесення фарби. Це підвищить адгезію фарби та подовжить термін служби покриття.

5. Фарбування:

Використовуйте високоякісні фарби, щоб забезпечити не тільки естетичний вигляд, але й максимальний захист від корозії. Розпилюйте фарбу рівномірно, дотримуючись рекомендацій виробника.

6. Повторна обробка при потребі:

При необхідності, проводьте повторну обробку антикорозійними засобами через певний період для підтримання ефективності захисного покриття.

Правильна протикорозійна обробка зварених частин автомобіля є ключем до забезпечення довговічності та надійності металевих елементів транспортного засобу. Засоби та матеріали, використані під час цього процесу, мають велике значення для стійкості автомобільних деталей до впливу негативних чинників навколишнього середовища.

Професіоналізм нашого персоналу і високоякісне європейське обладнання дозволяє робити з’єднання високої міцності і гарантувати якість, що відповідає сучасним стандартам. Ми робимо зварювання мікротріщин чавунних виробів і наплавку відколів при поломці фрагментів.

Ми проводимо перевірку виробів на герметичність, а якщо потрібно, і слюсарні роботи.

Якщо Вам необхідно дізнатися більше про послуги, які ми надаємо – телефонуйте за номером, вказаним на сторінці “Контакти”.