РЕМОНТ СИСТЕМ ВПРИСКУ ADBLUE

ТОВ «ТІР Сервіс Полтава» пропонує послуги з обслуговування, ремонту або деактивації системи вприску AdBlue на вантажних транспортних засобах таких марок як: Merсedes-Benz, Volvo, Daf, Man, Renault, Iveco, Scania і ін.

Навіщо потрібна ця система?

В Євросоюзі діє компанія із захисту навколишнього середовища. Той факт, що автомобілі викидають в атмосферу вихлопні гази, спровокував створення нових стандартів і норм щодо зменшення шкоди навколишньому середовищу від вихлопних газів. Екологи протягом багатьох років посилювали вимоги, і в підсумку створили сечовину AdBlue і систему нейтралізації відпрацьованих газів SCR.

AdBlue – це такий рідкий реагент, який запускає систему очищення SCR.

SCR вприскує розчин сечовини в потік вихлопних газів. Кількість вприскуємої рідини визначається блоком управління. В результаті з шкідливих газів виходить нешкідливий водяний пар з азотом. SCR дозволяє дотримуватися стандартів Євро 4-5-6, які діють в Євросоюзі. У країнах СНД використовувати дану систему не обов’язково.

Навіщо її відключати?

Множинні датчики температури SCR часто видають помилку. Відбувається це через несправність системи очищення або відсутності сечовини. ЕБУ двигуна видає помилку і автоматично обмежує потужність. Рухатися на транспортному засобі буде можливо, але важко, а якщо машина завантажена, то це принесе Вам багато незручностей.

Якщо проблема у відсутності рідини, то потрібно заправити нову, але в такому випадку у Вас з’являться регулярні витрати на придбання нової. На ринках України часто продають неякісну рідину, а якщо таку заливати, то це призведе до поломки інших деталей системи.

З огляду на все вищесказане, відключення системи вприску сечовини буде, безумовно, економним рішенням із ситуації, якщо порівнювати з постійними витратами на заправку і ремонт.

Детальну інформацію про наші послуги і деактивацію вприску сечовини на вантажних автомобілях, автобусах і інших транспортних засобах Ви можете отримати, зателефонувавши нам за номером телефону вказаному в розділі “Контакти”.