Ремонт пневмосистем

Вантажні автомобілі оснащуються пневматичними системами для спрощення вижиму зчеплення, відмінного гальмування, підняття, або опускання шасі на потрібну висоту, організації комфорту робочого місця водія. Всі ці зручності супроводжуються наявністю додаткових вузлів та агрегатів, які рано або пізно виходять з ладу.
Як правило, для ремонту пневмосистем, потрібна спеціальна кваліфікація майстра, спеціальний інструмент та обладнання, а проводити ремонт енергоакумулятора недосвідченій людині дуже небезпечно для здоров’я. Тому довіряти ремонт треба професіоналам.
У ТОВ “ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА” працюють спеціалісти з багаторічним досвідом. На нашій СТО є усе необхідне обладнання для ремонту пневмосистем авто різних марок і років випуску. Тож чекаємо Вас на діагностику та ремонт.
Ми завжди можемо проконсультувати клієнтів з питань експлуатації, техобслуговування і ремонту пневмосистем вантажівок і причепів.
Якщо Вам необхідно дізнатися більше про послуги, які ми надаємо – телефонуйте за номерами, вказаними на сторінці “Контакти”.