РЕМОНТ ДВИГУНІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Несправності в двигуні можуть значно порушити робочий розпорядок компанії, яка займається перевезенням вантажів. А якщо говорити про серйозні проблеми, які виводять вантажний автомобіль з ладу, то ймовірність самостійного усунення такої проблеми дуже низька. Тому необхідно проводити ремонт двигунів в сервісних центрах, таких як «ТІР Сервіс Полтава».

Досвідчені фахівці, що працюють на нашому сервісі, в обумовлені терміни зможуть провести діагностику і ремонт двигуна будь-якої складності, з виїмкою з рами або без виїмки, здійснити комплекс заходів необхідних для усунення несправностей або заміни зламаних деталей. Ми здійснюємо ремонт автомобілів: Merсedes-Benz, Volvo, Daf, Man, Renault, Iveco, Scania та ін.
Ремонт двигуна вантажного авто за багатьма параметрами відрізняється від ремонту двигуна легкового автомобіля. Для виконання такого ремонту потрібні кваліфіковані фахівці з особливими знаннями і навичками, а також необхідне спеціальне обладнання. У «ТІР Сервіс Полтава» механіки, що спеціалізуються на ремонті двигунів, мають величезний досвід, що може гарантувати відмінний результат.

Алгоритм проведення ремонтних робіт на ДВЗ:

– Першим етапом роботи над пошкодженим двигуном буде його повне або часткове розбирання і дефектування. Наші фахівці при проведенні цих робіт виявляють причини виходу з ладу двигуна і підбирають оптимальні та ефективні шляхи для їх усунення;
– Другим етапом є складання карти ремонту двигуна, від якої залежить подальший порядок дій. Ми робимо все для того, щоб всі роботи були виконані в попередньо обумовлений термін.

«ТІР Сервіс Полтава» співпрацює з заводами-виробниками запчастин, тому це дозволяє нам запропонувати клієнту приємні ціни.