КУЗОВНИЙ РЕМОНТ

Вантажні автомобілі є комерційним видом транспорту і вимагають виключно якісного обслуговування для своєї продуктивності. Якісний кузовний ремонт вантажівок і причепів в Полтаві пропонує ТОВ “ТІР Сервіс Полтава”, завдяки професійному підходу кваліфікованих фахівців та наявності сучасного обладнання. Всі наші роботи ми виконуємо строго відповідно до рекомендацій автовиробників і використовуючи тільки якісні витратні матеріали та запчастини.

В наш комплекс послуг по кузовному ремонту входить:

  • Відновлення геометрії рами;
  • Відновлення геометрії кузова;
  • Ремонт кузова без фарбування, бляшані роботи, рихтування, усунення дефектів, скріплення деталей будь-яких габаритів;
  • Ремонт пластикових кузовних елементів;
  • Повне і часткове фарбування кузова і причепа;
  • Будь-які малярські роботи для автомобілів, вантажівок, автобусів, тракторів.

Рихтування кузова вантажівки і причепа досить актуальна послуга на сьогоднішній день. Деформації у вигляді вм’ятини, викривлень і прогинів, не тільки псують зовнішній вигляд, але і можуть викликати інтенсивну корозію. Ми проводимо рихтування, відновлення геометрії з подальшим фарбуванням. Оснащеність нашої фарбувальної камери, якісні матеріали та комп’ютерний підбір фарби дозволяють нам виконувати фарбування вантажного автомобіля і причепа на високому рівні.

Ми цінуємо довіру наших клієнтів і завжди намагаємося виконувати роботи якісно і в обумовлені терміни. За більш детальною інформацією про послуги – телефонуйте за номером телефону на сторінці “Контакти”.