Кузовний ремонт

Кузовний ремонт автомобілів: рихтовка, зварка, фарбування.

ТОВ «ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА» пропонує комплексний кузовний ремонт автомобілів будь-якої складності. Ми маємо досвідчених майстрів, сучасне обладнання та широкий спектр запчастин, що дозволяє нам якісно та швидко відремонтувати ваш автомобіль.

Що ми пропонуємо:

 • Діагностика кузова
 • Рихтування кузова
 • Зварювальні роботи
 • Заміна кузовних деталей
 • Фарбування кузова
 • Полірування кузова
 • Гарантія на всі роботи

Переваги:

 • Досвідчені майстри
 • Сучасне обладнання
 • Широкий спектр запчастин
 • Гарантія на всі роботи
 • Швидкий та якісний ремонт
 • Використання якісних матеріалів

Вартість: Вартість кузовного ремонту залежить від марки та моделі автомобіля, а також від складності поломки.

Звертайтесь до нас!

ТОВ “ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА”:
Телефони:
+38 (095) 60 454 60
+38 (068) 60 454 60
+38 (093) 60 454 60
+38 (073) 60 454 60
Телефон довіри:
+38 (099) 77 668 05
Email: admin@tirservicepoltava.com
Адреси:
м. Полтава: вул. Заводська, 3, м. Полтава, Полтавська область, 36000
м. Решетилівка: вул. Полтавська, 100а, м. Решетилівка, Полтавська область, 38400
с. Супрунівка: 331 км автодороги Київ – Харків, с. Супрунівка, Полтавська область, 38714

Ознаки пошкодження кузова:

 • Пошкодження лакофарбового покриття (подряпини, вм’ятини, сколи)
 • Деформація кузовних деталей
 • Іржа на кузові
 • Ознаки корозії
 • Порушення геометрії кузова

При виявленні будь-яких з цих ознак рекомендується негайно звернутися на СТО для діагностики та ремонту кузова.

Пам’ятайте:

 • Своєчасний ремонт кузова допоможе вам уникнути більш серйозних поломок і дорогого ремонту в майбутньому.
 • Не ігноруйте ознаки пошкодження кузова, адже це може призвести до небезпечних ситуацій на дорозі.

Звертайтесь до ТОВ «ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА» – ми гарантуємо якісний ремонт вашого автомобіля!

Кузовний ремонт є важливою складовою частиною обслуговування вантажних автомобілів та спецтехніки. Спеціалізоване СТО  “ТІР Сервіс Полтава”, пропонує широкий спектр послуг з кузовного ремонту для різних марок автомобілів, причепів, спецтехніки включаючи Merсedes-Benz, Volvo, Daf, Man, Renault, Iveco, Scania.

Вантажні автомобілі є комерційним видом транспорту і вимагають виключно якісного обслуговування для своєї продуктивності. Якісний кузовний ремонт вантажівок і причепів в Полтаві здійснює завдяки професійному підходу кваліфікованих фахівців та наявності сучасного обладнання. Всі наші роботи ми виконуємо строго відповідно до рекомендацій автовиробників і використовуючи тільки якісні витратні матеріали та запчастини.

В наш комплекс послуг по кузовному ремонту входить:

 • Відновлення геометрії рами;
 • Відновлення геометрії кузова;
 • Ремонт кузова без фарбування, бляшані роботи, рихтування, усунення дефектів, скріплення деталей будь-яких габаритів;
 • Ремонт пластикових кузовних елементів;
 • Повне і часткове фарбування кузова і причепа;
 • Будь-які малярські роботи для автомобілів, вантажівок, автобусів, тракторів.

Рихтування кузова вантажівки і причепа.

Деформації у вигляді вм’ятини, викривлень і прогинів, не тільки псують зовнішній вигляд, але і можуть викликати інтенсивну корозію. Ми проводимо рихтування, відновлення геометрії з подальшим фарбуванням.

Відновлення геометрії рами.

Відновлення геометрії рами є важливим етапом в ремонті автомобіля, особливо вантажних автомобілів. Цей процес включає в себе аналіз та корекцію відхилень у рамі, забезпечуючи правильну геометрію та стабільність транспортного засобу.

Відновлення геометрії кузова.

Відновлення геометрії кузова – це важлива послуга, спрямована на виправлення відхилень та деформацій у кузові автомобіля. Це дозволяє відновити не лише естетичний вигляд авто, але і забезпечити правильне функціонування всіх його компонентів.

Ремонт кузова без фарбування.

Ремонт кузова без фарбування включає в себе багатоаспектні послуги. Це рихтування, усунення дефектів, бляшані роботи та скріплення деталей будь-яких габаритів. Такий ремонт спрямований на відновлення цілісності та естетичного вигляду автомобіля без застосування фарби.

Ремонт пластикових кузовних елементів.

Ремонт пластикових кузовних елементів включає в себе відновлення та усунення пошкоджень на пластикових деталях автомобіля. Це може включати пластичні роботи, склеювання, армування та фінішне відновлення.

Повне і часткове фарбування кузова і причепа.

Повне і часткове фарбування кузова та причепа виконується з використанням високоякісних фарб та матеріалів. Ця послуга дозволяє відновити або змінити колір автомобіля, забезпечуючи захист від корозії та атмосферних впливів.

Будь-які малярські роботи для автомобілів, вантажівок, автобусів, тракторів.

Наші маляри проводять малярські роботи для різних типів техніки, включаючи автомобілі, вантажівки, автобуси та трактори. Це охоплює весь спектр малярських послуг, забезпечуючи високий стандарт якості та дотримання технологічних вимог для кожного типу транспортного засобу.

Оснащеність нашої фарбувальної камери: якісні матеріали, комп’ютерний підбір фарби дозволяють нам виконувати фарбування вантажного автомобіля і причепа на високому рівні.

Відновлення кузова.

Відновлення кузова включає в себе ремонт та відновлення пошкоджених або окислених частин кузова. Це може включати зварювання, рихтування, виправлення деформацій та заміну деталей.

Рихтування кузова вантажівки і причепа.

Деформації у вигляді вм’ятини, викривлень і прогинів, не тільки псують зовнішній вигляд, але і можуть викликати інтенсивну корозію. Ми проводимо рихтування, відновлення геометрії з подальшим фарбуванням.

Зварювання кузова використовується для відновлення пошкоджених металевих частин. Кваліфіковані майстри здійснюють точні та міцні зварювальні роботи, щоб забезпечити надійність та безпеку автомобіля.

Малярні роботи. Фарбування (покраска) кузова.

Фарбування кузова є важливою частиною кузовного ремонту, яка дозволяє не лише відновити естетичний вигляд автомобіля, але й захистити його від корозії та інших пошкоджень. Використовуються сучасні матеріали та технології для досягнення найкращих результатів.

Малярка – це важлива частина процесу покраски кузова, де використовуються спеціальні фарби та обладнання для нанесення рівномірного та стійкого покриття. Кваліфіковані маляри забезпечують високоякісну роботу, враховуючи кожну деталь.

Скільки коштує ремонт кузова авто?

Вартість кузовного ремонту автомобіля може варіюватися в залежності від рівня пошкодження, марки автомобіля та обсягу виконаних робіт. Перед початком ремонту рекомендується провести оцінку і отримати консультацію від фахівців ТІР Сервіс, для точного визначення вартості.

Зварювання (поварити) кузов: яка ціна роботи?

Зварювальні роботи з кузовом можуть бути важливою частиною кузовного ремонту. Ціна на зварювання кузова залежить від складності роботи та використаних матеріалів. Перед початком робіт рекомендується отримати консультацію та оцінку від професіоналів ТІР Сервіс .

Ми цінуємо довіру наших клієнтів і завжди намагаємося виконувати роботи якісно і в обумовлені терміни.

За більш детальною інформацією про послуги – телефонуйте за номером телефону на сторінці “Контакти”.