Дефектовка КПП АКПП

Дефектовка КПП АКПП Mercedes-Benz, Volvo, DAF, MAN, Renault, Iveco, Scania, спецтехніки у Полтаві. ☎ 095 6045460, ☎ 068 6045460.

Дефектовка КПП АКПП

Мета дефектовки КПП АКПП полягає в виявленні та аналізі основних несправностей автоматичної коробки передач. Цей процес включає в себе аналіз масла, комп’ютерну діагностику та визначення робочих параметрів системи. Діагностика може виявити проблеми з рівнем масла, роботою гідравлічної системи та електроніки трансмісії. Для точного виявлення несправностей рекомендується звертатися до кваліфікованих фахівців для проведення комплексної діагностики.

Як проводиться діагностика КПП АКПП

Діагностика автоматичної коробки передач (АКПП) включає наступні основні кроки:

1.Перевірка рівня та стану рідини в коробці передач:

 • Перевірте рівень рідини після прогрівання коробки передач та на рівній поверхні.
 • Здорова рідина має червоно-рожевий колір, темніші відтінки вказують на необхідність заміни.
 • Низький рівень рідини ймовірно вказує на витік.

2. Проведення комп’ютерної діагностики:

 • Сканування на наявність діагностичних кодів, пов’язаних з коробкою передач.
 • Аналіз даних датчиків, таких як температури, тиски тощо.
 • Діагностичні коди та дані датчиків допомагають визначити конкретні проблеми.

3. Тестування роботи коробки передач:

 • Проведення тестової поїздки на автомобілі в різних умовах, таких як рух у пробках, на швидкісних трасах, на підйомах тощо.
 • Досвідчений технік може виявити проблеми, такі як проскальзування, різке перемикання передач тощо.

4. Огляд компонентів коробки передач:

 • Візуальний огляд корпусу коробки передач, трубок, електричних з’єднань на предмет витоків/пошкоджень.
 • Перевірка пов’язаних компонентів, таких як опори, карданный вал, роздаткова коробка тощо.

Додатково можуть бути виконані інші кроки, такі як аналіз вихлопних газів у разі, якщо причина не виявлена, а також перевірка історії обслуговування та сервісних бюлетенів.

Які симптоми можуть вказувати на проблеми КПП АКПП

Симптоми, які можуть вказувати на проблеми автоматичної коробки передач (АКПП), включають:

 1. Вібрація та стуки: Вібрація по кузову автомобіля під час руху або під час старту може бути ознакою проблем з коробкою передач. Нехарактерні стуки або дзвінки з коробки передач також можуть свідчити про несправності.
 2. Незвичайні звуки: Незвичайні шуми, гуркіт або скрежетання під час перемикання передач можуть вказувати на проблеми з АКПП.
 3. Проблеми з перемиканням передач: Різке або несправне перемикання передач, включаючи проскальзування або затримки, можуть бути ознакою несправностей.
 4. Поява чек-лампи на панелі приладів: Якщо на панелі приладів з’являються попереджувальні сигнали або індикатори, це може вказувати на проблеми з АКПП.
 5. Нестабільна робота коробки передач: Нестабільна або непередбачувана робота коробки передач, зміни в роботі під час руху автомобіля, також можуть бути ознакою проблем. Ці симптоми можуть вказувати на потенційні проблеми з автоматичною коробкою передач і вимагають негайної уваги та діагностики спеціалістами для вчасного виявлення та усунення несправностей.

Як відрізнити симптоми несправності КПП АКПП від інших проблем у автомобілі

Для відрізнення симптомів проблем з автоматичною коробкою передач (АКПП) від інших проблем у автомобілі, слід звернути увагу на наступні аспекти:

1. Час та умови виникнення симптомів: Проблеми з коробкою передач зазвичай проявляються під час перемикання передач або прискорення/сповільнення. Симптоми несправностей коробки передач частіше помітні під час активного використання коробки, наприклад, під час розгону з місця, перемикання передач під час руху або гальмування.

2. Місце походження шумів, запахів або витоків: Проблеми з коробкою передач зазвичай виникають у центральній частині автомобіля, де розташована коробка передач. Якщо шуми, запахи або витоки спостерігаються саме з центральної області, де розташована коробка передач, це вказує на проблему з коробкою передач, а не двигуном, гальмами чи підвіскою.

3. Перевірка попереджувальних вогнів на панелі приладів: Багато сучасних автомобілів мають окремий попереджувальний індикатор для коробки передач. Якщо попереджувальний індикатор коробки передач світиться на панелі, це означає, що комп’ютер автомобіля виявив проблему саме з системою коробки передач.

4. Тип шуму: Шуми, які супроводжуються свистом, стукотінням або шліфуванням під час перемикання передач, характерні для проблем з коробкою передач, в той час як стукіт або шипіння можуть вказувати на проблеми з двигуном.

5. Поведінка автомобіля під час руху: Сповільнене перемикання передач, затримка у включенні передач, нестабільне або грубе перемикання – це типові симптоми проблем з коробкою передач.

6. Перевірка витоків рідини або запаху під час гальмування: Виявлення витоків рідини коробки передач або запаху під час гальмування може свідчити про проблеми саме з коробкою передач.

7. Порівняння з іншими симптомами: Якщо спостерігаються симптоми, такі як нестабільна робота двигуна, втрата потужності, проблеми з підвіскою або зусиллями на гальмівний педаль, це може вказувати на проблеми з іншими системами автомобіля, а не з коробкою передач.

Дотримуючись цих кроків, можна краще відрізнити симптоми проблем з автоматичною коробкою передач від інших проблем у автомобілі.

Дефектовка КПП (автоматичної коробки передач) є важливою процедурою для забезпечення безпеки та ефективності автомобіля. Регулярна перевірка дозволяє виявляти та усувати потенційні проблеми з передачами, що забезпечує надійну роботу та подовжує термін експлуатації автомобіля.

Записатися на послугу: Дефектовка КПП АКПП усіх марок і моделей вантажного автомобіля в ТІР Сервіс Полтава можна за телефоном:

+38 (095) 60 454 60
+38 (068) 60 454 60
+38 (093) 60 454 60
+38 (073) 60 454 60

або онлайн на нашому сайті  Дефектовка КПП АКПП в Полтаві  з ТІР Сервіс Полтава!

Додаткові переваги ТІР Сервіс Полтава: Дефектовка КПП АКПП

ТІР Сервіс Полтава пропонує не лише якісну та професійну дефектовку КПП та АКПП, але й ряд додаткових переваг, які роблять наш сервіс кращим вибором для вас:

Досвідчені та кваліфіковані фахівці:

 • Наші автомеханіки мають багаторічний досвід роботи з дефектовкою КПП та АКПП, а також знають всі нюанси цієї складної процедури.
 • Ми використовуємо найсучасніші інструменти та обладнання для дефектовки КПП та АКПП.
 • Ми постійно оновлюємо свої знання та навички, щоб бути в курсі останніх розробок у цій галузі.

Точна діагностика:

 • Дефектовка КПП та АКПП проводиться з використанням сучасних методів діагностики, що дозволяє точно визначити причину поломки та всі несправні компоненти.
 • Ми використовуємо комп’ютерні діагностичні сканери, ендоскопічне обладнання та інші інструменти для ретельного огляду всіх деталей трансмісії.
 • Завдяки точній діагностиці ми можемо запропонувати вам оптимальний варіант ремонту, який буде максимально економним та ефективним.

Використання оригінальних запчастин:

 • При необхідності заміни запчастин, ми використовуємо лише оригінальні запчастини або запчастини найвищої якості від перевірених виробників.
 • Це гарантує, що ваш ремонт буде виконаний з використанням надійних та довговічних компонентів.
 • Ми не використовуємо дешеві аналоги або запчастини сумнівної якості, які можуть призвести до повторних поломок.

Швидкий та зручний сервіс:

 • Ми розуміємо, що ваш час цінний, тому прагнемо виконати дефектовку КПП та АКПП максимально швидко.
 • Завдяки наявності кваліфікованих фахівців, сучасного обладнання та складу запчастин, ми можемо провести дефектовку в найкоротші терміни.
 • Вам не потрібно шукати транспорт для доставки та забирання вашого автомобіля, адже дефектовка буде проведена на місці.

Прозорість та чесність:

 • Ми завжди будемо чесними з вами щодо результатів дефектовки та запропонованих варіантів ремонту.
 • Ви отримаєте чіткий список всіх несправних компонентів, а також кошторис ремонту з розбиттям по цінах на запчастини та роботу.
 • Ми не будемо навязувати вам зайві послуги або ремонтні роботи, які не є необхідними.

Гарантія якості:

 • Ми впевнені в якості наших послуг, тому надаємо гарантію на дефектовку КПП та АКПП, а також на всі виконані ремонтні роботи.
 • Це означає, що ви можете бути впевнені, що ваш ремонт буде виконаний правильно та прослужить довго.
 • Ми гарантуємо, що після нашого ремонту ваш автомобіль буде їздити без проблем з КПП або АКПП.

Індивідуальний підхід:

 • Ми до кожного клієнта ставимося з повагою та увагою.
 • Ми уважно вислухаємо ваші проблеми та запропонуємо оптимальне рішення, яке буде відповідати вашим потребам та бюджету.
 • Ми будемо тримати вас в курсі ходу роботи та відповідати на всі ваші запитання.

Окрім вищезазначеного, ТІР Сервіс Полтава також пропонує:

 • Широкий спектр послуг з ремонту та обслуговування КПП та АКПП.
 • Заміну масла в КПП та АКПП.
 • Промивання КПП та АКПП.
 • Діагностику зчеплення.
 • Ремонт зчеплення.
 • Продаж запчастин для КПП та АКПП.
 • Консультації з питань експлуатації та обслуговування КПП та АКПП.

Звертайтеся до ТІР Сервіс Полтава, якщо вам потрібна якісна та професійна дефектовка КПП або АКПП!

Часті питання і відповіді: Дефектовка КПП АКПП

Чому потрібно проводити дефектовку КПП (АКПП)?

Регулярна дефектовка КПП (автоматичної коробки передач) дозволяє вчасно виявляти потенційні проблеми з передачами, забезпечує безпеку та ефективність роботи автомобіля.

Як часто потрібно проводити дефектовку КПП (АКПП)?

Дефектовку КПП (АКПП) рекомендується проводити згідно з рекомендаціями виробника автомобіля, зазвичай через певні інтервали пробігу або часу, щоб підтримувати оптимальну роботу передач.

Які ознаки несправності КПП (АКПП)?

Ознаки несправності можуть включати вибігання передачі, шуми або стукування під час перемикання передач, прискорення або сповільнення передач, вібрації чи проблеми з переключенням передач.

Де дефектовка КПП АКПП в Полтаві?

Відповідь: ТОВ “ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА“ Комплексний ремонт КПП вантажних автомобілів  усіх марок і моделей.

Телефони:
+38 (095) 60 454 60
+38 (068) 60 454 60
+38 (093) 60 454 60
+38 (073) 60 454 60

 

Більше інформації про Ремонт КПП вантажних автомобілів усіх марок і моделей.

Протікає масло з КПП ремонт Merсedes-Benz, Volvo, Daf, Man, Renault, Iveco, Scania в Полтаві ТІР Сервіс ☎ 095 6045460, 068 6045460

Ремонт КПП

Ремонт редукторів ведучих мостів

 

 

Posted Under: Ремонт КПП