Демонтаж системи AdBlue

Демонтаж системи AdBlue в Mercedes-Benz, Volvo, DAF, MAN, Renault, Iveco, Scania у Полтаві. ☎ 095 6045460, 068 6045460.

Демонтаж системи AdBlue: причини, послідовність демонтажу.

Система AdBlue є невід’ємною частиною сучасних вантажних автомобілів, оскільки вона допомагає знижувати викиди шкідливих речовин в атмосферу. Однак іноді виникає потреба у демонтажі цієї системи. Як досвідчений автомеханік  з ремонту системи AdBlue ТІР Сервіс Полтава, я поділюся з вами детальною інформацією про цю систему та процес її демонтажу.

Що таке система AdBlue?

Система AdBlue (SCR – Selective Catalytic Reduction) використовує рідину AdBlue для зниження викидів оксидів азоту (NOx) у вихлопних газах дизельних двигунів. AdBlue – це водний розчин сечовини, який впорскується у вихлопну систему. Там рідина розкладається на аміак і вуглекислий газ, що дозволяє каталізатору перетворювати шкідливі NOx на безпечні азот і воду.

Причини для демонтажу системи AdBlue

Хоча система AdBlue має значні екологічні переваги, іноді її демонтаж може бути необхідним. Це може бути пов’язано з наступними причинами:

 • Несправність системи: Часті поломки або невиправдано високі витрати на ремонт.
 • Експлуатаційні умови: Використання автомобіля в регіонах, де немає вимог щодо викидів NOx.
 • Зниження експлуатаційних витрат: Вартість AdBlue та обслуговування системи можуть бути значними.

Перевірка системи AdBlue

Перед початком демонтажу системи AdBlue необхідно перевірити її роботу та стан. Це може бути зроблено за допомогою спеціального приладу, який відображає рівень AdBlue та стан системи. Якщо система працює неправильно або рівень AdBlue є недостатнім, то необхідно виконати корекцію або дозаправку перед демонтажем.

Демонтаж системи AdBlue: крок за кроком

Демонтаж системи AdBlue – це складний процес, який вимагає від автомеханіка високого рівня досвіду та знань. Адже система AdBlue є складною системою, яка забезпечує нейтралізацію вихлопних газів дизельних двигунів, що є необхідним для дотримання екологічних норм Євро-6. У цій статті ми будемо описувати крок за кроком процес демонтажу системи AdBlue на вантажному автомобілі.

1. Попередня підготовка

 • Безпека на першому місці: Вимкніть двигун та дайте йому охолонути. Зніміть клеми з акумулятора, щоб уникнути короткого замикання.

2. Демонтаж баку AdBlue

 • Зняття баку: Від’єднайте всі з’єднання, включаючи електричні роз’єми та трубопроводи.
 • Зняття фільтра: Зніміть фільтр та інші деталі, що можуть бути пов’язані з баком.
 • Зняття баку з кріплень: Обережно зніміть бак з кріплень і видаліть його з автомобіля.

3. Демонтаж насоса AdBlue

 • Відключення насоса: Від’єднайте всі електричні та механічні з’єднання насоса.
 • Зняття насоса: Зніміть кришку насоса та витягніть його з корпусу.

4. Демонтаж дозатора AdBlue

 • Від’єднання трубопроводів: Від’єднайте трубопроводи, що ведуть до дозатора.
 • Зняття дозатора: Відкрутіть кріплення дозатора і обережно зніміть його.

5. Видалення датчика NOx

 • Демонтаж датчика: Від’єднайте датчик NOx, зніміть кришку та витягніть його з корпусу.

6. Оновлення програмного забезпечення

 • Перепрограмування ECU: Після фізичного демонтажу системи необхідно оновити програмне забезпечення блоку керування двигуном (ECU) для видалення всіх посилань на систему AdBlue. Це може потребувати спеціального діагностичного обладнання та програмного забезпечення.

Демонтаж насоса AdBlue

Наступний крок – демонтаж насоса AdBlue. Це може бути зроблено шляхом зняття кришки насоса та витягнення його з корпусу. Потім потрібно зняти фільтр та інші деталі, які можуть бути заблоковані насосом.

Демонтаж баку AdBlue

Демонтаж баку AdBlue – це найскладніший крок у процесі демонтажу системи AdBlue. Це може бути зроблено шляхом зняття кришки баку та витягнення його з корпусу. Потім потрібно зняти фільтр та інші деталі, які можуть бути заблоковані баком.

Демонтаж датчика NOx

Демонтаж датчика NOx – це ще один важливий крок у процесі демонтажу системи AdBlue. Це може бути зроблено шляхом зняття кришки датчика та витягнення його з корпусу. Потім потрібно зняти фільтр та інші деталі, які можуть бути заблоковані датчиком.

Демонтаж системи AdBlue

Останній крок – демонтаж системи AdBlue в цілому. Це може бути зроблено шляхом зняття кришки системи та витягнення її з корпусу. Потім потрібно зняти фільтр та інші деталі, які можуть бути заблоковані системою.

Заключення

Демонтаж системи AdBlue – це складний процес, який вимагає від автомеханіка високого рівня досвіду та знань. Адже система AdBlue є складною системою, яка забезпечує нейтралізацію вихлопних газів дизельних двигунів, що є необхідним для дотримання екологічних норм Євро-6. У цій статті ми описали крок за кроком процес демонтажу системи AdBlue на вантажному автомобілі. Ми надіяємо, що ця інформація буде корисною для автомеханіків, які працюють з системами AdBlue.

Записатися на послугу: Демонтаж системи AdBlue вантажних автомобілів  усіх марок і моделей вантажного автомобіля в ТІР Сервіс Полтава можна за телефоном:

+38 (095) 60 454 60
+38 (068) 60 454 60
+38 (093) 60 454 60
+38 (073) 60 454 60

або онлайн на нашому сайті  Комплексний ремонт систем вприску AdBlue в Полтаві  з ТІР Сервіс Полтава!

Додаткові переваги ТІР Сервіс в Полтава: Демонтаж системи AdBlue.

Якщо ви власник вантажного автомобіля з дизельним двигуном, обладнаного системою AdBlue, то рано чи пізно вам доведеться стикнутися з необхідністю її демонтажу. Це може бути викликано різними причинами, такими як несправність системи, бажання збільшити потужність двигуна або просто економія коштів на реагенті AdBlue.

Звертаючись до ТІР Сервіс в Полтаві, ви отримуєте ряд додаткових переваг при демонтажі системи AdBlue:

 1. Досвідчені фахівці. Майстри ТІР Сервіс мають великий досвід роботи з системами AdBlue і знають всі тонкощі їх демонтажу. Вони акуратно і професійно виконають роботу, не завдавши шкоди іншим вузлам автомобіля.
 2. Оригінальні запчастини. При необхідності заміни деталей системи AdBlue, в ТІР Сервіс використовуються тільки оригінальні запчастини від перевірених постачальників. Це гарантує надійність і довговічність відремонтованої системи.
 3. Гарантія на роботи. Всі роботи з демонтажу системи AdBlue в ТІР Сервіс супроводжуються гарантією, що дає впевненість в якості виконаного ремонту.
 4. Швидкість виконання. Завдяки великому досвіду і злагодженій роботі команди, в ТІР Сервіс демонтаж системи AdBlue виконується в максимально стислі терміни, без зайвих затримок.
 5. Доступні ціни. Вартість демонтажу системи AdBlue в ТІР Сервіс є однією з найнижчих в Полтаві, при цьому не страждає якість виконаних робіт.

Таким чином, звертаючись до ТІР Сервіс в Полтаві для демонтажу системи AdBlue, ви отримуєте гарантію якісного і швидкого виконання робіт за доступною ціною. Досвід майстрів, використання оригінальних запчастин і надання гарантії – все це робить ТІР Сервіс одним з кращих вибором для обслуговування вантажних автомобілів в Полтаві.

Часті питання і відповіді: Демонтаж системи AdBlue

Що таке система AdBlue?

Система AdBlue, відома також як SCR (Selective Catalytic Reduction), використовує водний розчин сечовини для зниження викидів оксидів азоту (NOx) у вихлопних газах дизельних двигунів. Це дозволяє відповідати екологічним нормам Євро-6.

Чому може виникнути потреба у демонтажі системи AdBlue?

Основні причини для демонтажу системи AdBlue можуть включати:
– Постійні поломки: Часті несправності системи та висока вартість ремонту.
– Експлуатаційні умови: Використання автомобіля у регіонах, де немає вимог щодо викидів NOx.
– Зниження витрат: Зменшення витрат на рідину AdBlue та обслуговування системи.

Чи можна демонтувати систему AdBlue самостійно?

Демонтаж системи AdBlue вимагає високого рівня досвіду та спеціалізованого обладнання. Рекомендується звертатися до кваліфікованих автомеханіків для виконання цієї роботи.

Які кроки включає процес демонтажу системи AdBlue?

Основні етапи демонтажу системи AdBlue включають:
1. Попередня підготовка: Вимкнення двигуна та від’єднання акумулятора.
2. Демонтаж баку AdBlue: Від’єднання електричних роз’ємів та трубопроводів, зняття баку з кріплень.
3. Демонтаж насоса AdBlue: Від’єднання з’єднань насоса та зняття його з корпусу.
4. Демонтаж дозатора AdBlue: Від’єднання трубопроводів та зняття дозатора.
5. Видалення датчика NOx: Від’єднання та зняття датчика з корпусу.
6. Оновлення програмного забезпечення: Перепрограмування блоку керування двигуном (ECU) для видалення посилань на систему AdBlue.

Яке обладнання необхідне для демонтажу системи AdBlue?

Для демонтажу системи AdBlue необхідні спеціальні інструменти для роботи з електричними роз’ємами та трубопроводами, а також діагностичне обладнання для оновлення програмного забезпечення ECU.

Чи вплине демонтаж системи AdBlue на роботу двигуна?

Після демонтажу системи AdBlue та перепрограмування ECU, двигун має працювати нормально. Однак важливо провести тестування всіх систем автомобіля, щоб переконатися у відсутності помилок та правильній роботі двигуна.

Чи законний демонтаж системи AdBlue?

Законність демонтажу системи AdBlue залежить від місцевих екологічних норм та правил. У деяких країнах або регіонах видалення системи може бути незаконним і призвести до штрафів або інших санкцій. Рекомендується ознайомитися з місцевими законами перед виконанням демонтажу.

Чи можна повернути систему AdBlue на місце після демонтажу?

Повернення системи AdBlue на місце після демонтажу можливе, але це складний процес, який потребує відновлення всіх з’єднань, компонентів та повторного перепрограмування ECU. Це завдання також краще довірити професіоналам.

Як часто потрібно обслуговувати систему AdBlue?

Система AdBlue потребує регулярного обслуговування, включаючи перевірку рівня рідини, заміну фільтрів та періодичну діагностику. Зазвичай це робиться під час планового технічного обслуговування автомобіля.

Чи можна використовувати альтернативи рідині AdBlue?

Використання альтернативних рідин для системи AdBlue не рекомендується, оскільки це може призвести до пошкодження системи та зниження її ефективності. Використовуйте тільки сертифіковану рідину AdBlue, рекомендовану виробником вашого автомобіля.

Де демонтаж системи AdBlue в Полтаві?

Відповідь: ТОВ “ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА“ Комплексний ремонт систем вприску AdBlue

Телефони:
+38 (095) 60 454 60
+38 (068) 60 454 60
+38 (093) 60 454 60
+38 (073) 60 454 60

 

Більше інформації про Комплексний ремонт систем вприску AdBlue

AdBlue обслуговування, ремонт, заправка Merсedes-Benz, Volvo, Daf, Man, Renault, Iveco, Scania, причепів в Полтаві ☎ 095 6045460, 068 6045460

AdBlue

Posted Under: Ремонт систем вприску AdBlue